„Comuna Vultureni, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,, MODERNIZARE DRUMURI IN COMUNA VULTURENI, JUDETUL CLUJ.

ANUNT PUBLICITAR

lnformatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, Calea Dorobantilor, nr. 99, in zilele de: luni-joi intre orele 9.00-14.00 si vineri intre orele 9.00-13.00 si la sediul Comunei Vultureni din comuna Vultureni, sat Vultureni, nr.73, judetul Cluj in zilele de luni-vineri intre orele 09.00-14.00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj.”